![Α.Σ. Πυγμή Ψυχικού](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/02/pygmi-psichikou-taekwondo-kopi-pitas-sportshunter-1.jpeg)
Την Κυριακή 28/1/2024 πραγματοποιήθηκαν οι εξετάσεις προαγωγής ζώνης και η κοπή πίτας της σχολής.
Οι μεγάλες ζώνες παρουσίασαν όμορφα σπασίματα, αυτοάμυνες και πούμσε (φόρμες κινήσεων) .
Ευχαριστούμε πάρα πολύ την εξετάστρια Δώρα Κονδύλη ( καθηγήτρια φυσικής αγωγής με ειδικότητα στο ταεκβοντό, και πρωταθλήτρια πούμσε ) ,τους αθλητές για την υπέροχη εμφάνιση και προσπάθεια τους και τους γονείς για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπο μας ! Σας ευχαριστούμε
![Α.Σ. Πυγμή Ψυχικού](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/02/pygmi-psichikou-taekwondo-kopi-pitas-sportshunter-1.jpeg)
![](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/06/Πυγμή-Νέο-Ψυχικό-1-300x300.jpg)
Α.Σ. Πυγμή Ψυχικού: Κοπή πίτας για τον σύλλογο μας!
Α.Σ. Πυγμή Ψυχικού | Νέο Ψυχικό
Την Κυριακή 28/1/2024 πραγματοποιήθηκαν οι εξετάσεις προαγωγής ζώνης και η κοπή πίτας της σχολής.
Οι μεγάλες ζώνες παρουσίασαν όμορφα σπασίματα, αυτοάμυνες και πούμσε (φόρμες κινήσεων) .
Ευχαριστούμε πάρα πολύ την εξετάστρια Δώρα Κονδύλη ( καθηγήτρια φυσικής αγωγής με ειδικότητα στο ταεκβοντό, και πρωταθλήτρια πούμσε ) ,τους αθλητές για την υπέροχη εμφάνιση και προσπάθεια τους και τους γονείς για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπο μας ! Σας ευχαριστούμε