![Α.Σ. Πυγμή Ψυχικού](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/09/pygmi-psichikou-taekwondo-agones-05-sportshunter.webp)
Ο ΑΣ Πυγμή Ψυχικού διέπρεψε στους αγώνες poomsae (κινήσεις με φανταστικό αντίπαλο)της Σερβίας με τις 3 αθλήτριες Βάγια Κατσικάρου χρυσό μετάλλιο, Σεμέλη Στασινοπούλου χάλκινο μετάλλιο και Ματίνα Κατσικάρου 5η θέση.
Μετά από σκληρή δουλειά και ώρες προπονήσεις κατάφεραν κ έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό στους αγώνες της Σερβίας φέρνοντας το πολυπόθητο αποτέλεσμα. Συγχαρητήρια στα κορίτσια της Πυγμής
![Α.Σ. Πυγμή Ψυχικού](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/09/pygmi-psichikou-taekwondo-agones-05-sportshunter.webp)
![](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/06/Πυγμή-Νέο-Ψυχικό-1-300x300.jpg)
Ο ΑΣ Πυγμή Ψυχικού διέπρεψε στους αγώνες poomsae
Α.Σ. Πυγμή Ψυχικού | Νέο Ψυχικό
Ο ΑΣ Πυγμή Ψυχικού διέπρεψε στους αγώνες poomsae (κινήσεις με φανταστικό αντίπαλο)της Σερβίας με τις 3 αθλήτριες Βάγια Κατσικάρου χρυσό μετάλλιο, Σεμέλη Στασινοπούλου χάλκινο μετάλλιο και Ματίνα Κατσικάρου 5η θέση.
Μετά από σκληρή δουλειά και ώρες προπονήσεις κατάφεραν κ έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό στους αγώνες της Σερβίας φέρνοντας το πολυπόθητο αποτέλεσμα. Συγχαρητήρια στα κορίτσια της Πυγμής